Spolujízda studentů


Před rokem byla na internetu spuštěna bezplatná služba Waybook.cz. Jejím cílem je snížit náklady na dopravu a zároveň usnadnit vyhledání spolujízdy.
Nejde jen o úspory, ale i o zábavu při cestě a navázání nových přátelství.

 

 


[ad#obsah]

 

Během jednoho roku se zaregistrovalo přes 3000 uživatelů. To autory přesvědčilo, že je služba potřebná a vyplatí se jí dále rozvíjet. Waybook se tedy během roku postupně zdokonaloval. Oproti původní verzi přibyla možnost přidávat poptávku, psát zprávy mezi uživateli a byl zpřehledněn výpis jízd. Také registrace je nyní o poznání rychlejší a službu tak lze používat okamžitě. Byly provedeny změny v registraci a uživatelských funkcích, které zpříjemňují využívání Waybooku.

 

Nyní již o službě lze říci, že je zaběhnutá a odzkoušená v ostrém provozu stovkami uživatelů. Plánů na zdokonalování mají autoři stále dost a navíc bedlivě naslouchají přáním uživatelů na nové funkce. Pokud tedy máte návrhy na zlepšení, budou jistě rádi za vaše připomínky.

 

Líbí se vám tato služba? Chtěli byste pomoci s jejím rozvojem? Hlavním problémem je stále propagace. Uvedená čísla jsou sice pěkná, na to že se jedná o nový projekt, ale aby mohlo docházet ke zdokonalování nabízených služeb, je třeba daleko víc uživatelů a tedy i větší návštěvnosti. Pomozte tedy autorům s propagací.

 

Waybook můžete bezplatně začít využívat okamžitě. Odměnou vám budou nejen nižší náklady na cestování, ale třeba i zábava při cestě a navázání nových přátelství.

 

Službu naleznete na adrese: www.waybook.cz

 


Napsat komentář